enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
13,3974
EURO
15,2060
ALTIN
793,01
BIST
2.042,08
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Açık
8°C
İstanbul
8°C
Açık
Perşembe Karla Karışık Yağmurlu
10°C
Cuma Karla Karışık Yağmurlu
2°C
Cumartesi Karla Karışık Yağmurlu
2°C
Pazar Çok Bulutlu
2°C

Muhtarlar Futbol Turnuvası’nda heyecan sürüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Muhtarlar Futbol Turnuvası devam ediyor.

Muhtarlar Futbol Turnuvası’nda heyecan sürüyor
18.11.2021
0
A+
A-

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Muhtarlar Futbol Turnuvası devam ediyor. 16 takımın katıldığı turnuvada çeyrek finale yükselen takımlar belli oldu. 

 

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı iş birliği ile ilçelerde görev yapan mahalle muhtarları ile iletişimi güçlendirmek ve kaynaşmayı arttırmak adına düzenlenen futbol turnuvasında 15 ilçe muhtar takımı ve bürokratlardan oluşan Antalya Büyükşehir Belediyesi Takımı yer aldı. İlk tur eleme maçlarının ardından Muratpaşa, Elmalı, Alanya, Kepez, Manavgat, Kumluca, Gazipaşa, Korkuteli takımları çeyrek finale yükseldi. 8 ilçe muhtarlık takımı 21 Kasım Pazar günü yapılacak maçlarda bir üst tura çıkmak için ter dökecek. Çeyrek final karşılaşmaları, tek maç eleminasyon sistemine göre oynanacak.

 

Lara Asat Su Arıtma Tesisi Futbol sahasında gerçekleşecek Muhtarlar Futbol Turnuvası’nın çeyrek final maç programı şöyle:

13.30  Muratpaşa-Elmalı 

13.30 Alanya-Kepez

15.00 Manavgat-Kumluca

15.00 Gazipaşa-Korkuteli

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı