DOLAR
32,7682
EURO
35,0901
ALTIN
2.459,44
BIST
10.471,32
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Açık
31°C
İstanbul
31°C
Açık
Pazartesi Açık
30°C
Salı Az Bulutlu
30°C
Çarşamba Az Bulutlu
30°C
Perşembe Az Bulutlu
29°C

Minik Satranç Tutkunları Kupalarına Kavuştu

Osmangazi Belediyesi’nin Bursa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Satranç Federasyonu Bursa İl Temsilciği işbirliğinde düzenlediği 2022-2023 Minikler Okul Sporları Satranç Turnuvası’nda ödüller sahiplerini buldu.

Minik Satranç Tutkunları Kupalarına Kavuştu
17.05.2023 16:00
180
A+
A-

Osmangazi Belediyesi’nin Bursa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Satranç Federasyonu Bursa İl Temsilciği işbirliğinde düzenlediği 2022-2023 Minikler Okul Sporları Satranç Turnuvası’nda ödüller sahiplerini buldu.

Osmangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ev sahipliğinde Ertuğrul Sağlam Spor Tesisleri’nde gerçekleşen 2022-2023 Minikler Okul Sporları Satranç Turnuvası, kıyasıya mücadelelere sahne oldu. Toplam 1096 sporcunun ter döktüğü müsabakanın ilkokul 1 ve 2. sınıf minik kızlar kategorisinde Kocatepe İlkokulu birincilik, Özel Altın Nesil İlkokulu ikincilik, Görükle Dumlupınar İlkokulu üçüncülük, Şehit Jandarma Uzman Çavuş İlyas Genel İlkokulu dördüncülük, 3 ile 4. sınıf minik kızlarda ise Ali Hadi Türkay İlkokulu birincilik, Özel Mudanya Yolu Faraklı Kalite Modern İlkokulu ikincilik, Özel Altın Nesil İlkokulu üçüncülük, Şehit Bahadır Tayfur İlkokulu dördüncülük kürsüsüne oturdu.

Bunun yanı sıra kız ve erkek takımlarının karışık olduğu genel kategoride ilkokul 1 ile 2. sınıflarda Özel Şahinkaya İlkokulu birinci, Özel Bursa Uğur İlkokulu ikinci, Özel 3 Mart Azizoğlu İlkokulu üçüncü, Özel Bahçeşehir İlkokulu dördüncü olurken, 3 ile 4. sınıflarda Özel Bursa Kültür İlkokulu altın, Özel Kestel Sınav Koleji İlkokulu gümüş, Nilüfer Belediyesi Bursa Rotary İlkokulu ve Özel Uğur İlkokulu ise bronz madalyalarına kavuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı