DOLAR
18,8197
EURO
20,3115
ALTIN
1.128,47
BIST
4.997,63
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Hafif Yağmurlu
5°C
İstanbul
5°C
Hafif Yağmurlu
Pazartesi Kar Yağışlı
2°C
Salı Kar Yağışlı
2°C
Çarşamba Çok Bulutlu
5°C
Perşembe Az Bulutlu
6°C

Spor Toto 1. Lig’de 8. haftanın hakemleri açıklandı

Yapay Zekayla Geliştirilmiş Dijital Atama yöntemiyle Spor Toto 1.

Spor Toto 1. Lig’de 8. haftanın hakemleri açıklandı
REKLAM ALANI
05.10.2022 16:00
0
A+
A-

Yapay Zekayla Geliştirilmiş Dijital Atama yöntemiyle Spor Toto 1. Lig'in 8. hafta karşılaşmalarında görev yapacak hakemler belirlendi.

 

Haftanın karşılaşmalarını yönetecek hakemler ve yardımcıları şöyle:

 

YAZI ARASI REKLAM ALANI

 

7 EKİM CUMA

20.00 Adanaspor A.Ş. – Beyçimento Bandırmaspor (Yeni Adana Stadyumu)

(H) OZAN ERGÜN
 (Y) KEMAL MAVİ
 (Y) NURETTİN DİNÇER DEMİR
 (D) ERHAN KUTLU

 

8 EKİM CUMARTESİ

13.30 Bodrumspor A.Ş. – Sakaryaspor A.Ş. (Bodrum İlçe Stadı)

(H) CİHAN AYDIN
 (Y) KEMAL ELMAS
 (Y) ALİ CAN ALP
 (D) ŞEVKET TEKER

 

13.30 Ankara Keçiörengücü – Boluspor (Aktepe Stadı)

(H) ADNAN DENİZ KAYATEPE
 (Y) OGÜN KAMACI
 (Y) HASAN HÜSEYİN TETİK
 (D) ÖMER TOLGA GÜLDİBİ

 

19.00 Yılport Samsunspor – Gençlerbirliği (Samsun Yeni 19 Mayıs)

(H) KUTLUHAN BİLGİÇ
 (Y) HÜSEYİN AYLAK
 (Y) BERSAN DURAN
 (D) SİNAN ÖZCAN

 

 19.00 Eyüpspor – Manisa Futbol Kulübü (Eyüp Stadı)

(H) OĞUZHAN AKSU
 (Y) ABDULLAH UĞUR SARI
 (Y) EMİR ERAY EYİSOY
 (D) EREN GÖKMEN

 

9 EKİM PAZAR

13.30 Tuzlaspor A.Ş. – Altınordu (Sancaktepe 15 Temmuz Stadı)

(H) CANER AK
 (Y) MUHAMMET YUMAK
 (Y) MEHMET AKINCIK
 (D) ÖMER FARUK GÜLTEKİN

 

16.00 Yeni Malatyaspor – Erzurumspor FK (Yeni Malatya Stadyumu)

(H) ADEM CİNEK
 (Y) MEHMET ALİ AKKOR
 (Y) FERDİ KARADORUK
 (D) BURAK OLCAR

 

19.00 Altaş Denizlispor – Pendikspor Futbol A.Ş. (Denizli Atatürk Stadı)

(H) ÖMER FARUK TURTAY
 (Y) BURAK CANSIZ
 (Y) MERT BULUT
 (D) BATUHAN KOLAK

 

10 EKİM PAZARTESİ

20.00 Altay – Çaykur Rizespor A.Ş. (Alsancak Mustafa Denizli Stadı)

(H) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY
 (Y) ÖZCAN SULTANOĞLU
 (Y) OĞUZ KAĞAN ÇALIŞIR
 (D) NECATİ SELÇUK ŞAHİN

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

REKLAM ALANI